top of page

Відповіді на питання та важлива інформація

Що таке ЄКуточок?

Це платформа, створена Київською міською лікарнею ветеринарної медицини, щоб об’єднати людей в пошуках тимчасової перетримки та інших послуг, для чотирилапих друзів з людьми, які мають можливість і бажання прихистити тваринку.

Як зареєструватися на платформі? 

Для реєстрації потрібно натиснути на кнопку "Авторизуватися" біля меню сайту, або перейти по цьому посиланню, заповнити всі текстові поля з інформацією, після чого ввести код з пошти, тим самим підтверджуючи реєстрацію.

Як додати оголошення про послугу або тварину?

Потрібно авторизуватися, після чого перейти в потрібний розділ з послугами, або тваринами, після чого натиснути кнопку "Надати послугу"/"Додати тварину". У формі додавання оголошення заповнити всі поля, після чого натиснути кнопку "Додати", модератор перевірить Ваше оголошення, після чого воно з'явиться в загальному списку.

Як редагувати/видалити своє оголошення?

Потрібно перейти в розділ в оголошеннями, після чого перемкнути кнопку "Мої оголошення", на Ваших оголошеннях з'явиться кнопка "Редагувати", натиснувши її, ви зможете виконати всі необхідні дії з оголошенням. Для того, щоб тимчасово вимкнути оголошення, просто натисніть кнопку "Місць немає" та збережіть.

Як пройти верифікацію для свого облікового запису?

Потрібно перейти у розділ верифікації у меню, після чого обрати свою роль(доступно 4:Притулок, Домашня перетримка, Волонтер/Куратор і Доглядач/Вигулювач), заповнити всі текстові поля, завантажити необхідні документи, й відправити форму. Модератор перевірить заявку протягом 24 годин та верифікує обліковий запис, та зв'яжеться з Вами за потреби.

Що дає верифікація облікового запису?

Верифікація користувача збільшує шанс отримати якісні послуги, але не гарантує їх якість. Користувач самостійно несе відповідальність за будь-які наслідки своїх дій на сайті і зобов'язується дотримуватися умов користувацької угоди та правил сайту. Адміністрація Сервісу не несе відповідальності за будь-які дії, вчинені користувачем, навіть якщо його акаунт пройшов верифікацію.

Як мені зв'язатися з адміністрацією сайту?

У разі виникнення проблеми, або якщо потрібно дізнатися додаткову інформацію, Ви можете заповнити форму зв'язку на сторінці "Контакти"

Сайт працює в тестовому режимі. Якщо ви маєте зауваження або пропозиції, будь ласка, заповніть форму зв'язку у Контактах або напишіть нам: info.kmlvm@kyivcity.gov.ua

ПК+КУ
bottom of page