top of page

Сервіс тимчасового прихистку та інших послуг з догляду за чотирилапими друзями «єКуточок» стартував

Друзі! Власники домашніх улюбленців, волонтери, опікуни та просто небайдужі кияни! Ви просили – ми зробили. На ваші численні прохання та звернення, ми запускаємо сервіс, завдяки якому ви можете знайти тимчасовий прихисток для своїх підопічних.

Наша платформа, створена, щоб об’єднати людей в пошуках тимчасової перетримки для чотирилапих друзів з людьми, які мають можливість і бажання прихистити тваринку.

Проєкт «єКуточок» реалізували фахівці комунального підприємства «Київська міська лікарня ветеринарної медицини». Він поки що працює в тестовому режимі, проте зареєструватися в ньому можна вже зараз. Сервіс доступний для мешканців столиці.

Користувачі можуть створити акаунт двох типів: для тих, хто шукає тимчасовий притулок для тварини (це і волонтери, що знаходять тварин на вулиці, опікуни безпритульних тварин, а також власники домашніх улюбленців, які не мають, де залишити їх на кілька днів, вирушаючи у справах чи у відпустку), і для тих, хто може його надати.

Тож, з одного боку, тут можна знайти перетримку для тварин на деякий час, а з іншого – взяти кота чи собаку на кілька днів, щоб, скажімо, зрозуміти, чи готові ви до такої відповідальності.

Користуватись сервісом можуть не лише фізичні особи, а й ветеринарні клініки, притулки, громадські організації.

Окрім послуги перетримки, у сервісі «єКуточок» можна знайти або запропонувати послуги з вигулу собак, догляду та годування тварин тощо. Крім цього, можна буде замовити додаткові послуги для своїх підопічних – професійну фотозйомку, дресирування, ветеринарний супровід та інше.

Ми розраховуємо на зворотній зв’язок, щоб зробити «єКуточок» максимально зручним та функціональним!1 Comment


Unknown member
Jun 16, 2023

Це дуже гарний сервіс, який дуже востребован в такий час. Дуже дякую!

Like
bottom of page