top of page

Сервіс тимчасового прихистку та інших послуг з догляду за чотирилапими друзями «єКуточок» стартував

Друзі! Власники домашніх улюбленців, волонтери, опікуни та просто небайдужі кияни! Ви просили – ми зробили. На ваші численні прохання та звернення, ми запускаємо сервіс, завдяки якому ви можете знайти тимчасовий прихисток для своїх підопічних.

Наша платформа, створена, щоб об’єднати людей в пошуках тимчасової перетримки для чотирилапих друзів з людьми, які мають можливість і бажання прихистити тваринку.

Проєкт «єКуточок» реалізували фахівці комунального підприємства «Київська міська лікарня ветеринарної медицини». Він поки що працює в тестовому режимі, проте зареєструватися в ньому можна вже зараз. Сервіс доступний для мешканців столиці.

Користувачі можуть створити акаунт двох типів: для тих, хто шукає тимчасовий притулок для тварини (це і волонтери, що знаходять тварин на вулиці, опікуни безпритульних тварин, а також власники домашніх улюбленців, які не мають, де залишити їх на кілька днів, вирушаючи у справах чи у відпустку), і для тих, хто може його надати.

Тож, з одного боку, тут можна знайти перетримку для тварин на деякий час, а з іншого – взяти кота чи собаку на кілька днів, щоб, скажімо, зрозуміти, чи готові ви до такої відповідальності.

Користуватись сервісом можуть не лише фізичні особи, а й ветеринарні клініки, притулки, громадські організації.

Окрім послуги перетримки, у сервісі «єКуточок» можна знайти або запропонувати послуги з вигулу собак, догляду та годування тварин тощо. Крім цього, можна буде замовити додаткові послуги для своїх підопічних – професійну фотозйомку, дресирування, ветеринарний супровід та інше.

Ми розраховуємо на зворотній зв’язок, щоб зробити «єКуточок» максимально зручним та функціональним!1 коментар
bottom of page